Są to Spotkania cykliczne raz w miesiącu w soboty w godz. 10.00-14.00

Ramowy plan spotkania:
10.00-10.30 – taniec choreoterapia (odprężenie, wyciszenie, praca z ciałem dla kręgosłupa)
10.30-12.00 – blok tematyczny, z zakresu radzenia sobie z rodzicielstwem niepełnosprawnym potomstwem
12.00-12.15 – przerwa
12.15-14.00 – praca matek, dzielenie się sukcesami, troskami, trudami minionego miesiąca

W trakcie masaż indywidualny dla mam.

Grupa działa w oparciu o program autorski inicjatorek prowadzących grupę. Grupa Mamo Odpocznij! (Katarzynę Smakosz oraz Ewę Jędrzejczyk-Wawryk). Była pierwszą grupą w Polsce działającą na rzecz matek dzieci z niepełnosprawnościami. Fenomenem tej grupy jest jej trwałość od 2008 r.
Trenerki dzieliły się metodami pracy grupy na trzech konferencjach zyskując uznanie słuchaczy. W oparciu o ten program zawiązywały się grupy w kilku miejscach w Polsce.
W trakcie warsztatów dla mam zapewniamy zajęcia świetlicowo – dydaktyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami w ramach Klubu Sobotniego.

zapisz się, zapytaj:

fundacja@szkolabezbarier.org