Jesteśmy grupą terapeutów, którzy chcą nie tylko wykonywać swój zawód w szkole ale także poza nią. Jesteśmy przekonani, że poprzez nasze działania w Fundacji, pozytywnie i realnie wpływamy na funkcjonowanie naszych podopiecznych. Dlatego nasze doświadczenia zawodowe to najpierw praca jako pedagog specjalny, logopeda, psycholog, nauczyciel przedmiotu itd. W drugiej kolejności, a może nawet równorzędnej, wspieramy i staramy się ubogacać działania terapeutyczne poprzez projekty realizowane w ramach „Szkoły bez Barier”. Całość naszej pracy jako Zarządu oraz Rady Fundacji przez wszystkich jej członków, niezależnie od funkcji wykonywana jest bezpłatnie.

Od samego początku istnienia Fundacji jak i do chwili obecnej jesteśmy powołani do wspierania naszych szkół należących do Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie. Jednak doświadczenie pokazało, że podejmowane działania zaczęły sięgać również poza ich budynki obejmując nie tylko naszych uczniów ich rodziców i terapeutów. Wszelkie projekty, które zrealizowaliśmy oraz realizujemy nie byłyby możliwe bez wspaniałego i doświadczonego zespołu specjalistów pracujących na co dzień w ZSS nr 11. Ich praca w ramach naszej organizacji nieraz wykonywana jest wolontaryjnie za co im bardzo dziękujemy. Więcej o nas i naszych działaniach znajdziesz w zakładkach menu naszej strony internetowej oraz na facebooku.